AMSP ČR vyhlásila letošní rok ROKEM ŘEMESEL 2016! Tímto Vás zveme na slavnostní ostrý start našeho největšího projektu, který se uskuteční ve čtvrtek 21. ledna 2016 od 10:00 h v PVA EXPO Letňany v rámci veletrhu Střechy Praha / Řemeslo Praha 2016.

Do tohoto projektu se zapojilo historicky největší množství cechů a společenstev, a to celkem 23, které zastřešují 35 řemeslných profesí.

ROK REMESEL RGB

Po krátkém zahájení veletrhu následuje ihned tisková konference ke startu Roku řemesel 2016, na kterou jsou zváni všichni ministři, kteří poskytli projektu záštitu (MPO, MZe, MŠMT) a kde bude mj. představen největší řemeslný portál. Po skončení TK budou slavnostně předána Ocenění za řemeslný počin (tj. ukončení do 12:00 h).

Registrovaní do projektu Svou cestou - Young Business již obdrželi pozvánku a KÓD pro čestnou vstupenku na celý veletrh ZDARMA do emailu! Pokud i vy máte zájem o dodatečné zaslání promo kódu zdarma na email, kontaktujte nás prosím po registraci na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.