V úterý 12.4.2016 od 17 hodin proběhne již třetí díl události VZLET VELKOPODNIKATELŮ, tentokrát s podtextem "Dýchánek velkopodnikatelů", a to i tentokrát v prostorách Postel restaurant & legendary bar (Rámova 5, Praha 1).

V tomto díle se můžete těšit na tři zajímavé speakery, kterými jsou Pavel Velev - ředitel Nadace Tomáše Bati, Peter Urbanec, slovenský kouč a školitel, owner/CEO ve společnosti Garnet Peers Senior Consultant a třetí vystupující bude brzy také představen. Současně se setkáte s více než stovkou lidí, pro které je důležitý jejich osobnostní i podnikatelský růst.

NETWORKING S LIDMI NA STEJNÉ VLNĚ: V Postel Baru potkáš makačenka co mají vize jako ty, a od kterých neuslyšíš: "To nejde.” Na události se potkáš s podnikateli, co mají vizi - to jsou velkopodnikatelé, ty dnešní svět zatraceně potřebuje. Můžeš se nad drinkem u baru pobavit, inspirovat a třeba i zpřátelit - abys měl byznys partnera - přítele, který Ti na tvoje nápady nikdy neřekne “To nejde” , naopak s Tebou rádi zkonzultují, jak Tvých cílů dosáhnout a současně zůstat na cestě, ve které se Tvoje myšlení neutopí kvůli neschopnosti haterů.

INSPIRACE OD UČITELŮ, KTEŘÍ MĚNÍ SVĚT: S Inspirací se v našem českém rybníčku roztrhl pytel. Každý kdo chce, tak si může najít inspirativní obsah na internetu. Organizátoři Vzhledu velkopodnikatelů ale věří, že inspirace nám musí být co nejblíže a musíme mít možnost si na ni sáhnout, abychom jí uvěřili. Musíme ji moci cítit. A nepochybně, musí za ní stát velké výsledky. Proto přijdou 2 speakeři s příběhem, který vám pomůže překonat problémy, jaké vás ve vašem životě a podnikání brzdí. Kdo přijde a co řekne?

Pavel VelevPAVEL VELEV - ředitel Nadace Tomáše Bati. Ten o rajčatech ani sklenících určitě mluvit nebude. Jeho téma bude, jak jinak než Tomáš Baťa - vzor, ideál, velkopodnikatel. Jak dokázal v době někde mezi poštovními holuby a internetem, v době kdy být mezinárodně úspěšný podnikatel znamenalo být polobůh, postavit svoje imperium. A jaké principy jeho praxí ověřeného podnikání  lze využít i dnes.

 

Peter Urbanec

PETER URBANEC- pojem mezi obchodními školiteli vám řekne, jak se nakopnout do velkých vizí. Jak naplnit svůj potenciál (moje možnosti = to co skutečně dělám - moje aktivity). Začít dělat, když se vám nechce. To vše pod názvem “Zdvihni zadek, rozum se přidá.”  

  

Chcete se zúčastnit našeho dýchánku, budoucí velkopodnikatelé? Přihlašte se na guest list ZDE! Vstupné na celovečerní akci je 450,-.

 

Chcete VIDĚT jak to může 12. dubna vypadat? Podívejte se na naše video z listopadové akce!

Více informací o akci a vystupujících najdete na https://www.facebook.com/events/208342552844641/