Rádi bychom Vás tímto pozvali třetí ročník Angel Capital EXPO Europe, který se uskuteční 5. května, poprvé v Praze. EXPO pořádané naším partnerem Keiretsu Forum CEE, členem největší světové sítě pro angel investory, představuje jedinečnou příležitost pro zkušené investory a nadějné startupisty.

Vzhledem k účasti hostů z celé Evropy se jedná o ideální místo pro prezentaci ambiciózních projektů, navázání nových kontaktů, seznámení se s trendy a v neposlední řadě samozřejmě možnostmi kam skvěle zainvestovat. Těšit se můžete i na nádherný výhled z nejvýše položeného kongresového místa v Praze.

V rámci programu proběhne screening 20 vybraných projektů, které ještě před samotným dnem D projdou hodnocením zkušených expertů. Lze očekávat variabilitu odvětví a oblastí, např. IT, e-commerce, přírodních věd, realit, finančnictví, spotřebního průmyslu, zdravotnictví a dalších. Bude tedy zajímavé sledovat, kolik projektů z jaké oblasti se nakonec probojuje mezi Top 20. Čeká Vás i panelová diskuze úspěšných startupů a po celou dobu bude i prostor na networking s evropskými investory a podnikateli.

Kdy: 5. května od 8:00 do 18:00

Kde: Praha, Erbia Congress Centrum | City Tower

Kdo: předpokládaný počet účastníků z řad evropských investorů je 100+, prezentovat bude 20 vybraných českých a zahraničních startupů.

Vzhledem k nadnárodnímu charakteru akce bude zastoupen nejen region Střední Evropy, ale také Turecko, Španělsko, Rakousko, Polsko a další země.

 


Registraci vč. zakoupení vstupenek můžete již nyní provést ZDE.

 

Více informací o události najdete na www.angelexpoeurope.com