Projekt Svou Cestou - Young Bussines a JA Alumni Vás již potřetí zvou na PŘEDVÁNOČNÍ PORCI INSPIRACE, neformální setkání aktivních lidí se zájmem o podnikání.Těšit se můžete na zajímavé hosty, kteří se s Vámi podělí o své podnikatelské příběhy a samozřejmě nebude chybět ani networking s vánočním rautem. Hlavním tématem letos bude srovnání mezinárodních a čistě tuzemských start-upů.

Součástí je i zcela nový formát podnikatelského workshopu Industry Spotlight, který se ve své první edici zaměřuje na zajímavosti a příležitosti z velmi specifického oboru Entertainment Business.

REGISTRACE NA: bit.ly/vanocniinspirace
(nikoliv přímo v události) a pozor, počet míst je omezen!

15094372 686557028187740 8807431521031603046 n

Předvánoční porce inspirace 2016 (PPI 2016) je v pořadí již čtvrtou akcí v rámci formátu Porce inspirace, který Svou cestou – Young Business (AMSP ČR) pořádá ve spolupráci s JA Alumni již od roku 2014. Formát má celkem dvě edice – Jarní a právě předvánoční. Cílem akce je představit mladé nadějné podnikatele z různých oborů a regionů a získat jejich náhled na konkrétní podnikatelské téma. Nedílnou součástí workshopu je vždy i interaktivní diskuze a networking.

PPI 2016 navazuje na úspěšnou tradici předchozích událostí a současně představuje dva zásadní nové prvky. Tím prvním je téma, které se tentokrát zaměřuje na představení, a částečně i srovnání, podnikatelských projektů, které jsou koncipovány exportně (či obecněji řečeno mezinárodně) a ty, které jsou ryze tuzemské. Záměrem je vyvolat diskuzi o tom, zdali by české start-upy měly být zakládány od začátku s globální ambicí či by otázku internacionalizace měli řešit až po etablování se na domácím trhu. Druhou novinkou je rozšíření PPI o odborný workshop pod názvem Industry Spotlight. Jedná se o zcela nový formát projektu Svou cestou – Young Business představující do hloubky charakteristiky a podnikatelské příležitosti různých oborů. Tématem historicky prvního Industry Spotlightu v rámci PPI bude Entertainment Business. Industry Spotlight bude navazovat na Předvánoční porci inspirace v čase cca 13-17 h a následovat bude networking až do 19 h.


Souhrnné informace o plánované akci:

Termín konání: 21.12.2016 (10-19 h)
Místo konání: Microsoft, Praha
Partneři akce: Komerční banka, Microsoft
Odborní partneři: Prague Startup Centre, Point One (ČZU)

Program akce bude brzy upřesněn.