Těsně před Vánoci se uskutečnili v jeden den hned dvě akce projektu Svou cestou - Young Business. Připravili jsme pro Vás již třetí edici inspirativního setkání s názvem "Předvánoční porce inspirace" a také představili v pilotní verzi nový koncept setkávání s názvem "Industry Spotlight". Zajímá Vás, jak celá akce, kde vystoupilo 11 zajímavých vystupujících z řad mladých podnikatelů a odborníka, probíhala? 

Video/sestřih:

video_PPI_IS.png

 

Fotogalerie:

galerie_PPI_IS.png


*************************************

Předvánoční porce inspirace 2016 (PPI 2016) je v pořadí již čtvrtou akcí v rámci formátu Porce inspirace, který Svou cestou – Young Business (AMSP ČR) pořádá ve spolupráci s JA Alumni již od roku 2014. Formát má celkem dvě edice – Jarní a právě předvánoční. Cílem akce je představit mladé nadějné podnikatele z různých oborů a regionů a získat jejich náhled na konkrétní podnikatelské téma. Nedílnou součástí workshopu je vždy i interaktivní diskuze a networking.

PPI 2016 navazuje na úspěšnou tradici předchozích událostí a současně představuje dva zásadní nové prvky. Tím prvním je téma, které se tentokrát zaměřuje na představení, a částečně i srovnání, podnikatelských projektů, které jsou koncipovány exportně (či obecněji řečeno mezinárodně) a ty, které jsou ryze tuzemské. Záměrem je vyvolat diskuzi o tom, zdali by české start-upy měly být zakládány od začátku s globální ambicí či by otázku internacionalizace měli řešit až po etablování se na domácím trhu. Druhou novinkou je rozšíření PPI o odborný workshop pod názvem Industry Spotlight. Jedná se o zcela nový formát projektu Svou cestou – Young Business představující do hloubky charakteristiky a podnikatelské příležitosti různých oborů. Tématem historicky prvního Industry Spotlightu v rámci PPI bude Entertainment Business. Industry Spotlight bude navazovat na Předvánoční porci inspirace v čase cca 13-17 h a následovat bude networking až do 19 h.


Souhrnné informace o akci:

Termín konání: 21.12.2016 (10-19 h)
Místo konání: Microsoft, Praha (Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha)
Partneři akce: Komerční banka, Microsoft
Odborní partneři: Prague Startup Centre, Point One (ČZU)