V září pro Vás Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR připravila další dva semináře (nejen) pro rodinné firmy. První znich se věnuje otázce stability společnosti, která je důležitá ve všech firmách, nejen rodinných. Druhý seminář je určen výhradně rodinným firmám, neboť se zaměřuje na poměrně ožehavé téma rodinných vztahů v podnikatelských rodinách. Oba dva semináře jsou pro předchozí registraci zdarma.

stabilita_joga-1.jpg

Rodinná firma: Recept na stabilitu 

Přednášku pro Vás připravila AMSP ČR ve spolupráci s jedním ze svých členů společností PERFORMIA, spol. s r.o., která svým klientům pomáhá budovat úspěšné týmy. Půjde o jedinečnou kombinaci přednášejících, dvou spolumajitelů firmy a trenérů odborných seminářů, kteří běžně přednáší zvlášť.

Na přednášce se mimo jiné dozvíte:

  • Který faktor hraje zásadní roli při výběru lidí a práci s nimi.
  • Co Vám dodá jistotu v tom, že máte v týmu ty správné lidi.
  • Jak firmu správně zorganizovat, čím u toho začít a jak jednoduše zabránit zmatku.
  • Jak přesně definovat to, co mají jednotlivci firmě přinášet, a jak předejít demotivaci.
  • A jak to všechno souvisí s rodinou ve firmě.


Přednášku povede výkonná ředitelka společnosti Performia Lucie Spáčilová, která má již více než 15 let zkušeností z oblasti personalistiky a budování týmů u stovek českých (mimo jiné i rodinných) firem a Rastislav Zachar, spolumajitel společnosti Performia a trenér seminářů o organizaci firmy a managementu. Oba dohromady na přednáškách, seminářích a konferencích vytrénovali již tisíce účastníků a stále k nim přibývají noví.

Vstup je po předchozí registraci ZDARMA - http://www.rodinnafirma.net/cz/aktuality/337-rodinna-firma-recept-na-stabilitu 

 4-39_rodinavevyrobe.jpeg

 
Seminář na téma "byznys versus rodinné vztahy" 
 

Co je cennější – byznys nebo rodinné vztahy? Řada majitelů firem rovnou odpovídá, že kvůli byznysu by si rozhodně nechtěli pokazit vztahy se svými blízkými. Ovšem dle výzkumu realizovaného AMSP ČR dochází ke konfliktům mezi rodinnými příslušníky častěji (67%), než s ostatními zaměstnanci (21%). Konflikty se pak nejčastěji odehrávají mezi zakladatelem a nastupující generací. Jak tyto situace řešit a jak jim hlavně předcházet se dozvíte na bezplatném semináři konaném 13. září 2018 od 9 hod. (registrace od 8:30) do 14 hod. v sídla AMSP ČŘ, Sokolovká 100/94, 186 00, Praha 8. Stačí se jen přihlásit.

Seminář je určen představitelům rodinných firem (a to jak zakladatelům, tak nastupující generaci). Lektorem je dr. David Kryštof, specialista v oblasti mezilidských vztahů pracující s přístupem transakční analýzy a se zkušenostmi z rodinných firem.

Vstup pouze pro rodinné firmy. Účast je po předchozí registraci ZDARMA (do 10.9.2018). Kapacita semináře je omezena. Registraci naleznete ZDE.