Od 25. listopadu budou start-upy moci získat až 1,5 milionu dotací na high-tech výrobní i nevýrobní stroje, software a hardware. Zúčastněte se 14. listopadu bezplatného webináře a zjistěte všechny důležité informace. 

Finance v rámci Výzvy XI. programu Technologie pro začínající podniky jsou připravené zejména na výrobní a nevýrobní stroje (například svařovací roboty, linky, měřicí přístroje), hardware a software (například MS Office, CAD/CAM, ERP, CRM, IS).

Úspěch tkví nejen ve vhodně zvoleném záměru, ale také ve správně zpracované a včas podané žádosti. Spoustu času ušetříte a své šance několikanásobně zvýšíte, pokud vám někdo zkušený poradí, jak na to. A k tomu můžete využít právě tento představovaný webinář od společnosti enovation.

web enov

Pro koho je seminář určen?

  • Start-upy do 49 zaměstnanců vzniklé v období od 1. 1. 2015 (včetně) do 31. 10. 2019 (včetně). Projekt však musí být realizován mimo území hl. m. Prahy.
  • Zpracovatelský průmysl, úprava odpadů, stavebnictví, velkoobchod a maloobchod, IT, vydavatelství, architektonické a inženýrské činnosti, technické zkoušky, analýzy, opravny počítačů a výrobků pro domácnost a další.

Co se na webináři dozvíte?

  • Na co všechno můžete jako začínající podnik dotaci získat, kolik a kdy,
  • jaké jsou hlavní podmínky a jak je dotace vyplácena,
  • jak vypadá dotační proces, jak zpracovat žádost a jak úspěšně schválený projekt administrovat
  • a mnoho dalšího.

Více informací o webináři a bezplatnou REGISTRACI najdete na https://www.enovation.cz/seminare-a-skoleni/webinar-dotace-pro-zacinajici-podniky/