Nejnovější MEETup, nově již s názvem "Sraz podnikavců" je celorepubliková akce, která spojuje všechny ty, kteří uvažují o podnikání, nemají ještě ani nápad, ale i ty, kteří už na vlastním projektu pracují. V listopadu se tak s Vámi setkáme ve čtvrtek 14. listopadu 2019 od 17:00 (do 22:00) v Kampusu Dejvice (Technická 1905, Praha 6). Jako již tradičně je pro všechny členy a sledující projektu Svou cestou - Young Business ZDARMA.

PREZENTACE -> NETWORKING -> INSPIRACE -> VÝMĚNA KNOW-HOW
"Můžeš na tom být zle. Ale pokud kolem sebe máš ty správné lidi, kteří to stejně jako ty nikdy nevzdají, nakonec to zvládneš taky!"

Na programu kromě vydatného networkingu, výborného jídla a pití nebude chybět:

  • vybrané prezentace začínajících projektů
  • nadupaná diskuze s inspirativními hosty (pozvání přijali: Vítězslav Zach - podnikatel, moderátor, lektor kurzů Podnikni to! Adam Carson - podnikatel, kouč, autor knihy #NeposerSe
  • krátký workshop v režii Adama na téma: "Ovládni svůj strach"
  • možnost konzultace projektu s mentorem zdarma


PROSÍM POZOR, ÚČAST JE NUTNÉ POTVRDIT: https://1url.cz/5MnV5.

PLUS malý BONUS na závěr! Každý registrovaný automaticky získává 15% slevu na nákup knihy NEPOSER SE (pro vyzvednutí odměny běž na: https://www.hithit.com/cs/project/6668/neposer-se-kniha-pro-chlapy, v sekci odměny klikni najdi "Tajemná odměna - kniha" a klikni na "Přispět 299Kč", do poznámky připiš kód: podniknito) a kniha se slevou je tvoje.


Těšíme se!