Věříme, že každá krize je příležitost pro nové podnikání. Takže pokud zrovna rozjíždíte originální podnikatelský projekt, který má potenciál uspět na českém nebo světovém trhu, nebojte se ho ukázat a přihlaste se na www.nastartujtese.cz

Každý přihlášený projekt soutěží hned ve dvou kategoriích - Cena odborné poroty a E15 Cena veřejnosti. Odborná porota vybere TOP 3 projekty, na které čekají hodnotné ceny. Podnikatelský projekt na 1. místě získá 300 000 Kč, 2. 100 000 Kč a 3. 50 000 Kč plus mnoho dalších nefinančních cen. O vítězi E15 Cena veřejnosti rozhodne nevyšší počet hlasujících na webu www.nastartujtese.cz .

Jaké jsou podmínky

Registrovat se můžete v období od 4. května do 7. září 2020.

K přihlášení vám stačí zajímavý projekt, podnikatelský plán a vlastní IČO. Dále je potřeba být klientem Komerční banky se sjednaným podnikatelským účtem. Ten je v KB pro začínající podnikatele zdarma. Podmínkou dále je, že ten, kdo se přihlásí, pod danou živností aktivně podniká méně než 24 měsíců.

Zkušenosti z minulých let ukazují, že úspěšné projekty nejenom že získaly finanční podporu od Komerční banky, ale díky větší mediální prezentaci si některé poměrně rychle našly i nové obchodní partnery a investory jak z České republiky, tak ze zahraničí. Silný a spolehlivý obchodní partner vždy usnadní začátky podnikání.