Závěrečná konference projektu CzechAccelerator se koná již příští týden ve středu 17. září od 14 hodin v inkubátoru Wayra na Václavském nám. v Praze. Účastníky konference jsou také zástupci start-up firem, investoři, zástupci podnikatelských inkubátorů, novináři a další. Vstup na konferenci je po registraci zdarma!

Mezi řečníky na konferenci budou ředitelé podnikatelských inkubátorů z USA, účastníci projektu a osobnosti z české start-upové scény. Profily řečníků naleznete na této stránce www.czechaccelerator.cz.


Na programu konference je:

  • zhodnocení projektu a nastínění plánů CzechInvestu do budoucna,
  • vyhlášení nejúspěšnějších firem účastnících se projektu,
  • vystoupení zahraničních řečníků, účastníků projektu a osobností pohybujících se v oblasti podpory start-upů a
  • neformální networking od 17 do 18 hodin.

Kapacita konference je omezena a k dnešnímu dni máme již 108 přihlášených. Vstup na konferenci mají pouze registrovaní účastníci, kteří při registraci dostanou své badge s materiály. Nezapomeňte si je vyzvednout na registraci, která probíhá od 13:30 do 13:55 hod. Pokud jste se na konferenci ještě neregistrovali, prosím, učiňte tak na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do pondělí 15. září 2014 do 12:00 hod.

czechacc