Využijte krizové období k rozvoji! Předběhněte konkurenci!
Najděte s námi v covidovém období nové příležitosti k osobnímu rozvoji a vzdělávání. Budujte sebe a svůj tým, přiostřete „pilu“, která odřízne konkurenci a ukáže vaše přednosti! Štěstí přeje připraveným!

Není dobré sedět a čekat, ale vzdělávat se v obchodních či komunikačních dovednostech, v jazycích, v ekonomických, právních, IT či manažerských dovednostech… možností je řada. Mnoho procesů postaru již nefunguje a zaměstnanci potřebují dílčí úspěchy, jinak upadají do skepse.

Nemůžete pracovat? Máte omezené podnikání? OK, posilte sebe a svoji firmu! Zastavte se, promyslete, kam dál směřovat, udělejte si průzkum trhu, připravte nové nápady a nastartujte své podnikání „v novém“.

Školíme nyní online, není třeba se obávat, pokud s tím nemáte zkušenosti, rádi pomůžeme. Jakmile to epidemiologická situace dovolí, školíme i prezenčně.
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR podporuje vzdělávání zaměstnanců členských firem a firem svých kolektivních členů. Aktuálně se můžete zapojit do projektu „Učením rosteme“ se 100% dotací na vzdělávání.

Vysoká administrativa s projektem Vám odpadá! Vzdělávání a administraci projektu AMSP ČR řeší pro Vás vzdělávací společnost PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., neřešíte ji vy.

Kontakt pro Vaše dotazy a další informace:
Ing. Jana Vlčková, projektová manažerka projektu AMSP ČR
mob.: +420 734 244 449
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.profima.cz