Program DoToho!, který během svého ročního působení pomohl více jak 220 firmám, vznikl z iniciativy pražského byznysového centra Opero, za nímž stojí bývalý manažer poradenských firem a investor Pavel Přikryl s jedním z nejúspěšnějších tuzemských podnikatelů Pavlem Bouškou (VAFO) a Pražského inovačního institutu v čele s Bobem Kartousem. Program je zdarma díky podpoře hl. města Prahy a partnerů Česká spořitelna, Google, PRE, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a mnoha dalších. A také díky všem mentorům a expertům, kteří svůj čas a zkušenosti věnují pro bono. Program zaštiťuje pražský primátor Zdeněk Hřib.

„Projekt je založen na poradenských službách profesionálů a vychází ze základních postupů, které se běžně používají při rozvoji startupů. My ale zapojujeme experty z více oborů, rozsah předávaných informací rozšiřujeme a přizpůsobujeme i jejich formu tak, aby byla co nejlépe využitelná pro běžné typy podnikání a současnou situaci,“ popisuje program DoToho! Pavel Přikryl.

Mentoringová platforma DoToho! pro malé a střední podniky je opět otevřená pro všechny podnikatele a jejich firmy, kteří řeší, jakým směrem se vydat, na koho se obrátit nebo si jen chtějí potvrdit svou vizi. S pomocí nejzkušenějších podnikatelů u nás můžete zdarma nastartovat své podnikání, posunout se a rozvíjet svou firmu.

  • Hledáte nový směr pro své podnikání?
  • Posuňte své podnikání na novou úroveň!
  • 15 hodin, které změní váš pohled na podnikání
  • Nastartujte své podnikání díky mentoringu zdarma
  • Přední čeští podnikatelé předávají své zkušenosti českým firmám

Více informací a přihlášení najdete na www.dotoho.pro