Jelikož pražské říjnové Coffee Talks proběhlo již na začátku října, rozhodli jsme se během jednoho měsíce uspořádat v Praze druhé setkání. Tentokrát naším milým hostem bude Martina Hušková se kterou se sejdeme v Café Platýz 29. října.

Martina Hušková je akční mladá žena, kterou můžete vidět zainteresovanou ve více projektech. V posledních pár měsících ji velmi baví její zcela nový projekt Voluntair, který nabízí nezapomenutelné životní zážitky a zkušenosti prostřednictvím krátkodobých dobrovolnických programů v exotických destinacích v zahraničí (www.Voluntair.cz). Nejen o tomto projektu si budete moci s Martinou popovídat.

Coffee Talks proběhne v pondělí 29.října v 18:00 v Café Platýz. Budeme se na Vás těšit!. 

 

Přihlásit se můžeš přímo na našem facebooku: www.facebook.com/CoffeeTalksCz. Pozor, kapacita je omezená!

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.