Projekt Svou cestou - Young Business ve spolupráci s JA Alumni se i v letošním roce zapojí do aktivit spojených s Týdnem podnikání v České republice. I v letošním roce jsme pro Vás připravili hned pět porcí Coffee Talks ve stejný den, stejný čas, ale v pěti různých městech!

cover CT

Coffee Talks je sérií večerních neformálních setkávání mladých podnikatelů a zájemců o podnikání s jejich zkušeným protějškem u šálku kávy formou „kulatého stolu“. Coffee Talks probíhají každý měsíc v Praze, Brně a Ostravě, ale občas zabrousíme i jinam. Můžete se těšit na zajímavé osobnosti ze světa byznysu, které se Vám pokusí zodpovědět všechny Vaše otázky. Nejedná se o přednášky, ale příjemné a inspirativní posezení menší skupiny lidí se společným zájmem o podnikání.

 

Magickým datem, kdy se uskuteční všechny Coffee Talks je 18. listopad 2015 od 18:00 h

 

A kam se za Vámi vydáme? Můžete se těšit na akci v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně. Registrace na akci je jako vždy ZDARMA a provedete ji jednodušše přes Facebook události!

 

Coffee Talks Praha: Margareta Křížová, Café Savoy (POZOR, ZMĚNĚNO MÍSTO KONÁNÍ AKCE)

Coffe Talks v Praze jsou již samozřejmostí, minulý měsíc se nám dokonce podařilo uspořádat hned dvě tyto akce. Ale tentokrát tady pro Vás máme opravdovou bombu! V rámci týdne podnikání nám přislíbila účast Margareta Křížová.

Margareta Křížová, MBA je jednou ze zakládajících partnerek společnosti CEAG, obchodně-právní poradenské společnosti. V CEAG vede skupinu fúzí a akvizic a investičního poradenství. V rámci své dvacetileté praxe pracovala na řadě transakcí a vyhledala akviziční cíle pro mezinárodní investory, například Innova Capital, Fleming Asset Managment, Automotive Components Europe, Bankerstrust London, Salomon Brothers a další. Spolupracuje také s českými vlastníky při prodeji společností. Margareta je aktivní na české startupové scéně jako mentorka začínajících podnikatelů. Přispívá do ekonomických médií, vystupuje na konferencích a je zvána jako speaker na motivační a podnikatelské akce. Byla jednou z investorek pořadu České televize Den D. Je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů a Executive Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/ Prague. Margareta těžce snáší nadutost a aroganci, věří, že každý velký byznys byl jednou malý a také věří v selský rozum.

Registrovat se na setkání můžete zde: https://www.facebook.com/events/1661006047471307/

 

Coffee Talks Ostrava: Lukáš Havlásek, kavárna Stará aréna (POZOR, ZMĚNĚNO MÍSTO KONÁNÍ AKCE)

V rámci týdne podnikání nebudou Coffe Talks chybět ani v Ostravě, kde se uskuteční stejně jako v jiných městech 18.11.

Naším hostem bude tentokrát Lukáš Havlásek, provozní ředitel společnosti ShopSys. Dozvíte se, jak se Lukáš stal z brigádníka provozním ředitelem, jenž má na starosti 50 IT specialistů a to už ve svých 28 letech. Mimo jiné je Lukáš také spoluorganizátor ostravské IT konference Barcamp. O tomto a dalších zajímavostech si budete moci s Lukáše popovídat v kavárně Stará aréna.

Registrovat se na setkání můžete zde: https://www.facebook.com/events/588791004595611/

 

Coffee Talks Brno: David Kasper, Falk

Podobně jako v Praze, či Ostravě, se můžete těšit na tradiční Coffee Talks i v Brně! Tentokrát speciálně v rámci týdne podnikání. Naše pozvání přijal David Kasper, podnikatel v oblasti technologie na finančních trzích a zakladatel brokerských společností, které spravují miliony dolarů klientského kapitálu. V současné chvílí se věnuje především projektům skupiny, které mají za cíl expandovat na Asijský trh. David reprezentuje novou generaci rostoucích českých podnikatelů, je okolím považován za jednoho z nejlepších businessmanů a rozhodně má o čem mluvit!

Registrovat se na setkání můžete zde: https://www.facebook.com/events/159272274426211/

 

Coffee Talks Zlín: Martin Pospíšil, Kavárna Továrna

Zlín? Ano, čtete správně…v rámci týdne podnikání jsme si pro Vás připravili Coffee Talks poprvé také ve Zlíně! Určitě neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti přijít si popovídat s naším hostem do tohoto města.

A kdo že bude ve Zlíně hostem? Martin Pospíšil, původem z Brna, vystudoval design na zlínské FMK UTB. Po úspěšném ukončení studia v roce 2009 se rozhodl ve Zlíně zůstat a spolu s dalšími absolventy UTB založil digitální agenturu Madeo, mezi jejíž klienty se řadí například Statoil, Telia Sonera, Škodovka, Philips, Scania a spoustu dalších. Firma Madeo dnes sídlí kromě Zlína, také v Praze, Stockholmu, Oslu a Bratislavě.

Registrovat se na setkání můžete zde: https://www.facebook.com/events/548605415290670/

 

Coffee Talks Vysoké Mýto: Petr Ješina, LaCasa vino & caffé

Podobně jako v Praze, či Ostravě, se můžete těšit na tradiční Coffee Talks i ve Vysokém Mýtě! Tentokrát speciálně v rámci týdne podnikání.

Naše pozvání přijal Petr Ješina ze společnosti TRIGA partners, která působí v oblasti zpracování plochého skla. Zabývá se designem, konstrukcí a vývojem výrobků v oblasti užití plochého skla a zrcadel v interiérech.

Registrovat se na setkání můžete zde: https://www.facebook.com/events/1623359237928007/

CTyellow

Co je to vlastně Týden podnikání?

Týden podnikání je největší celosvětovou událostí na podporu podnikání, která se koná vždy třetí týden v listopadu. V roce 2014 se do Týdne podnikání zapojilo 8 000 000 účastníků ve 150 zemích světa. Posláním akce je globální rozvoj podnikání. Tyto aktivity podporuje také řada významných osobností jako Barack Obama, Hillary Clinton, princ Charles, Richard Branson a Snoop Dogg.

Na co se můžete těšti tento rok?

Události v regionech

V letošním roce plánujeme workshopy v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Akce budou zacílené na realitu jednotlivých měst a jejich cílem je podpořit spolupráci mezi místními mladými firmami, startupy i etablovanými společnostmi a motivat účastníky, aby mezi sebou sdíleli své služby, produkty a nápady, a nabídnout jim pomoc s rozvojem po odborné stránce.

Summit Týdne podnikání

V Kongresovém centru v Praze se 19.11.2015 uskuteční Summit Týdne podnikání: From Survivors to Winners, největší událost pro podnikatele i startupisty v České republice. Čekají Vás čeští i zahraniční řečníci, atraktivní semináře i konference, veletrhy Art Meets Business pro začínající grafiky a deisgnéry i veletrh podpory podnikání a další.

uprava3