První Coffee Talks v roce 2016 jsou tady! Tentokráte startujeme v Praze a Ostravě v jeden den. Ve středu 20. ledna od 18 hodin se s námi můžete setkat v pražské kavárně Pražírna, kde bude hostem Petr Moučka, zakladatel firmy M-SOR s.r.o. V Ostravě se na Vás budeme těšit v Cafe Mozart s kluky z TK Knives.

 

Coffee Talks Praha: Petr Moučka

20.1.2016, Kavárna Pražírna, 18:00 h

Petr se považuje za dobrého učitele a metodika. Říká o sobě, že je lídr se schopností naslouchat. Baví jej plánovat, rozvíjet nápady a pomáhat druhým. Na základě těchto vlastností založil firmu M-SOR s.r.o., zabývající se výukou zážitkových kurzů sebeobrany a první pomoci SORUDO s řadou kurzů pro různé typy klientů: korporace (např. Vodafone), zdravotnické služby (např. Psych. léčebna Bohnice), veřejné organizace (celorepublikové kurzy pro Probační a mediační službu), ale i kurzy pro veřejnost (např. sebeobrana pro ženy, handicapované nebo kurzy na zvládání autonehody). 
Ve středu si s Petrem budete moci popovídat o tom, jak se ze zaměstnance stát živnostníkem a následně majitelem úspěšné firmy s vysokými zisky.

 

Coffee Talks Ostrava: TK Knives

20.1.2016, Cafe Mozart, 18:00 h

Na počátku byla myšlenka. Myšlenka toho, že při životě adventuristy je potřeba nůž. Velmi spolehlivý nůž. Potřebovali jsme něco tak funkčního, že poslední co by nás brzdilo by byly naše schopnosti. Bohužel vidina spolehlivých a kvalitních nástrojů je většinou zastíněna cenovkou s vysokou cifrou. Protože naše peněženka tuto cifru neobsahovala, vznikla poslední možnost. Vyrobit si nástroj vlastní, tak jako bylo kdysi zvykem. Nikdo ovšem nečekal, že neskončíme jen u výroby osobních nožů, ale budeme pokoušet své schopnosti výrobou nových, lepších a mnohem náročnějších kusů díky kterým se nám podařilo během pár měsíců dostat na mezinárodní trh a začít stabilizovat zákaznickou základnu po celém světě.

Ve středu 20. ledna 2016 od 18:00 se na Vás těšíme!

Přihlásit se můžeš přímo na našem facebooku: www.facebook.com/CoffeeTalksCz. Pozor, kapacita je omezená!

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.