Minulý týden, jsme si na prvních letošních Coffee Talks v Praze popovídali s Petrem Moučkou, zakladatelem firmy M-SOR s.r.o. Petr je velmi energický mladý člověk, který ukázal všem hostům pohled na podnikání z trochu jiné strany.

Dozvěděli jsme se zajímavosti nejenom o Petrově hlavní činnosti, a to výuce zážitkových kurzů sebeobrany a první pomoci SORUDO, ale jelikož se Petr zabývá také poradenstvím začínajícím podnikatelům, tak nám sdělil i pár rad a tipů, co se této oblasti týče. Celé setkání probíhalo ve velmi pohodové atmosféře a my bychom tímto Petrovi ještě jednou rádi poděkovali. Budeme se těšit zase příště!

12593873 543493119160799 5889773471174780144 o

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.