A máme tu další report z našich neformálních setkání se zajímavými podnikateli u kávy Coffee Talks. Tentokráte z ostravského posezení s Martinem Mlčákem, který prostřednictvím svého webu dokáže monitorovat stavby v celé Ostravě, popřípadě kraji!

Martin nás zasvětil do fungování svého webu a podělil se s námi o zajímavosti z jeho práce. Zároveň jsme se dozvěděli mnoho nových informací o tom, co se zde staví, co bylo postaveno zle, co dobře a nakonec se naše Coffee Talks “zvrhly” ve vášnivou diskuz, kdy jsme i my přispívali “out of the box” nápady, které snad Martinovi budou k užitku. Rádi bychom tímto Martinovi ještě jednou poděkovali a už teď se těšíme na příště!

CT ova únorCT ova únor2

 

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.