Máme tu březen a s ním i další setkání se zajímavými podnikateli Coffee Talks! Tentokráte se za Vámi vydáme do Brna a poprvé také i do Plzně. v jeden den. Od 18 hodin se s námi můžete setkat v kavárně Spolek bude hostem Jan Zeman, bývalý motocyklový závodník, který se stal pořadatelem. První Coffee Talks v Plzni začínají již v 17 hodin a naše pozvání přijal Ondřej Beránek, generální ředitel BOHEMIA SEKT s.r.o.


Coffee Talks Brno: Jan Zeman

18.3.2016, Kavárna Spolek, 18:00 h

Honza je důkazem toho, že lze zvládat naráz i více projektů a dát do nich vše! Jako bývalý motocyklový závodník u sportu zůstal, tentokrát je ovšem na straně pořadatele. Honza se pro letošní stal ředitelem světové série závodů Motosurf World Cup, kde jezdci soutěží se svými Jetsurfy, které se vyrábí nedaleko Brna. Dále má Honza fungující reklamní agenturu ADMOVE, která se specializuje na pojízdnou reklamu a zakázkovou výrobu oblečení. Třetí projekt nese název Your Shisha. Jedná se o unikátní vodní dýmku a k vidění bude na samotné akci.

 

Coffee Talks Plzeň: Ondřej Beránek

5.4.2016, Kavárna Íčko, 17:00 h

Ondřej vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni, obor Matematické inženýrství. Po roční praxi v bankovním sektoru pracoval ve strojírenském podniku Atmos Chrást jako asistent finančního ředitele s odpovědností za controlling a informační soustavu. Od r. 1998 je zaměstnán ve firmě BOHEMIA SEKT, nejprve jako finanční analytik, později jako vedoucí a následně manažer controllingu. Na této pozici byl mimo jiné zodpovědný za implementaci informačního systému SAP ve skupině BOHEMIA SEKT. V listopadu 2003 byl jmenován do funkce finančního ředitele a zvolen za člena představenstva společnosti s odpovědností za finanční řízení celé skupiny. V r. 2005 řídil projekt restrukturalizace skupiny, za rok 2007 obsadil třetí místo v anketě Finanční ředitel roku. Od roku 2012 zastává v BOHEMIA SEKTu pozici CEO. Je členem představenstva Potravinářské komory ČR a nově také prezidentem Vinařské unie - spolku sdružujícího nejvýznamnější společnosti z oboru.


Těšíme se na Vás!

Přihlásit se můžeš přímo na našem facebooku: www.facebook.com/CoffeeTalksCz. Pozor, kapacita je omezená!

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.