A ani s ostravským Coffee Talks nezůstáváme pozadu. Tentokrát to bude posezení, dalo by se říci kulturní. Naše pozvání přijal Ondřej Daněk, manažer Janáčkovy filharmonie. Přijďte si poslechnout, jaké to je dělat managera tak jedinečnému hudebnímu uskupení, s čím je třeba se potýkat a co naopak dělá tuto práci výjimečnou.

 

Coffee Talks Ostrava: Ondřej Daněk

31.3.2016, Kavárna Pražírna, 18:00 h

V letech 2011-2012 absolvoval stáž v Brněnské filharmonii a v letech 2012-2014 byl jako dobrovolník členem produkčního týmu Brno Contemporary Orchestra. V roce 2014 absolvoval tříměsíční studijní stáž v České filharmonii a tříměsíční pracovní stáž v Bruselské filharmonii. V roce 2015 dokončil studium na JAMU v Brně a od roku 2014 pracuje jako manažer Janáčkovy filharmonie.

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.