Po květnové pauze se již v červnu můžete těšit na další Coffee Talks v Ostravě. Sejdeme se již klasicky v malebné kavárně v Knihcentru. A kdo bude naším hostem? Tereza Rusková - studentka doktorátu biologie a dlouhodobá velká milovnice gastronomie a obdivovatelka netypických chutí.


Coffee Talks Ostrava: Tereza Rusková

10.6.2016, Kavárna KNIHCENTRUM, 18:00 h

Tereza Rusková založila asi před rokem malou firmu s názvem Oktarína TR. Oktarína je osmá barva duhy, barva která snoubí všechny ostatní barvy dohromady. Barva, kterou vidí jen vyvolení (ti co umí číst mezi řádky). Vyrábí barevnou a chuťovou škálu sirupů z tradičních i zapomenutých surovin. Všechny její produkty jsou bez konzervantů a barviv a handmade.

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.