Ani další západočeské CT v režii JCI na sebe nenechalo dlouho čekat. Tentokrát naše pozvání přijal Petr Papež, se kterým se můžete potkat v Restauraci Bohemia příští úterý 21. 6. 2016. Petr po absolvování Gymnázia Luďka Pika v Plzni nastoupil na studium VŠ Fakulty ekonomické při ZČU. Ve 2. ročníku založil firmu DPZ Consulting s.r.o.(jaro 2008) na jejíž start si půjčil 100 tis. Kč od svých rodičů. Částku rodičům splatil ještě ten samý rok.

Studium nedokončil a věnoval se rozvoji firmy. Přesto se přihlásil na studium VŠ Fakulty právnické při ZČU, studium dokončil úspěšně v oboru Právo v roce 2013. Po celou dobu studia se věnoval řízení své firmy, která si registrovala dvě obchodní značky - reklamní a grafické studio Red Peppers a paintballovou značku PParena. PParena je v současné době jedním z největších hráčů v oboru s desítkami zaměstnanců a obratem v řádech desítek milionů korun. Srovnatelně velká firma je pouze v Anglii. Sportovní paintballový tým PParena Pilsen, jehož je Petr zakladatelem, majitelem a hrajícím kapitánem patří dlouhodobě mezi 16 nejlepších evropských týmů z cca 320 soutěžících.

Petr se mimo řízení své firmy věnuje aktivně advokacii jako advokátní koncipient. Je také členem představenstva Oblastní hospodářské komory Plzeňsko od roku 2014, za ní je členem Komise právní a pro statut města Plzně od roku 2015.


Coffee Talks Plzeň: Petr Papež

21.6.2016, Restaurace Bohemia, 17:00 h

https://www.facebook.com/events/1615150105479400/

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.