Letos poprvé se s Vámi setkáme také v Plzni, a to opět ve čtvrtek 23. února v Restaurace Bohemia. Naším hostem bude módní guru Milan Polák, aktuálně stále příležitostný model a zakladatel módního portálu.

Coffee Talks Plzeň: Milan Polák

23. 2. 2017, 17:00 h

Milan vystudoval Elektrotechnickou fakultu ZČU v Plzni a od svých 17 let se začal věnovat modelingu, ve kterém příležitostně působí dodnes. V roce 2008 založil módní portál www.different.cz a otevřel první kamennou prodejnu v centru Plzně. Za jejich vznikem stála z počátku nespokojenost s nudnou českou módní scénou a velký zájem o španělskou módní značku Desigual. Móda prostupuje jeho celým životem - natáčí módní internetovou televizi Different TV, tvoří největší českou encyklopedii historie módní značek ModniZnacky.cz a v roce 2015 nastartoval i osobní blog MilanPolak.cz.

Jak sám říká, miluje svou práci i svoji rodinu, nemá rád, když si někdo stále stěžuje a nic nedělá. Má rád fashion věci, fashion styl, společnost, večírky i rybaření a rád vymýšlí nové projekty a celkově zajímavé věci. Má rád vše zajímavé. Čímkoliv. Prostě different.

REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/1849352741973408/

 

 

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.