Navštíví nás trio mladých kreativců ve složení David Koutný, Lukáš Lukeš a Thomas Musil, kteří do světa vypustili Kefírer

Coffee Talks Brno: Kefírer

23. 2. 2017, 17:00 h

Co všechno je možné dokázat s jedním jediným billboardem? A jaké další projekty (a že budete překvapeni) aktuálně řeší? To vše se dozvíte na společné diskusi nad šálkem kávy. Smysl pro humor a dobrou náladu tentokrát povinně s sebou.

Tvůrci říkají: "Vše bereme s nadhledem. Žádným přímým způsobem se nesnažíme nikoho urazit. Nesnažíme se znevažovat odkaz na druhou světovou válku a jejích hrůz, ale spíše udělat z osoby Adolfa Hitlera i z celé ideologie terč posměchu. Vtipem se tak snažíme bojovat proti strachu. V žádném případě nepodporujeme nacismus nebo jeho ideologii."


REGISTRACE ZDARMA PŘÍMO V UDÁLOSTI

https://www.facebook.com/events/380953435601112/

 

 

 

 

coffee talks

 

Co je Coffee Talks?

Coffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podnikatelů, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.