Přihláška SVOU CESTOU

ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR MOBILIZUJE MLADÉ K PODNIKÁNÍ!

Projekt připravujeme ve spolupráci s naším dlouhodobým partnerem Komerční bankou a jeho cílem je vytvořit síť pozorovatelů AMSP ČR, které aktivně zapojíme do podnikatelské hry. Nenabízíme žádný uzavřený klub, nechceme příspěvky - registrace je ZDARMA!

Cílem je vytváření široké platformy mladých lidí, které máme ambice přesvědčit, že mít vliv znamená být nezávislý. Na uvedený e-mailový kontakt Vám budou zasílány informace o projektu (pozvánky na setkání s mentory, nabídka stáží v ČR i zahraničí, soutěže, apod.) a informace o činnosti AMSP ČR.

  • Podáním registrace do projektu bere zájemce o registraci (subjekt údajů) na vědomí zpracování osobních údajů za účelem vedení evidence účastníků projektu v souladu v souladu s platnou legislativou, zejména podle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES („GDPR“). Správcem údajů je Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR).
  • Subjekt údajů, kterým je fyzická osoba nebo fyzická osoba podnikající, má právo požadovat od správce informaci, jaké osobní údaje jsou zpracovávány; právo na jejich opravu, aktualizaci nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a právo na přenositelnost osobních údajů. Subjekt údajů má rovněž právo vznést u správce námitku nebo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Zásady ochrany osobních údajů AMSP ČR ZDE.

Z projektu se lze odhlásit na adrese amsp@amsp.cz.

Pro úpravu své předchozí registrace klikněte sem.

Nová registrace

*

*

*

*

Pokud ano, vyplň prosím následující informace::

*

Přijímám podmínky *

Pole označená (*) je nezbytné vyplnit.